fbpx
 

Provo Falas

Provo programin tend me te gjitha funksionet, pa asnje kosto, pa asnje obligim dhe pa asnje limit, per 30dite. Fiskalizoni faturen tuaj te pare shume thjesht vetem 30min mbasi na keni kontaktuar.

 

Në këtë demo japim konsulencë falas mbi Fiskalizimin, hapat që ndiqen gjatë punës së përditshme dhe si janë praktikat më të mira të të punuarit me Programet Fiskale IVA Elektronik.
Më Shumë

IVA Elektronik në përputhje me Sistemin e Ri të Fiskalizimit krijoi dhe çertifikoi dy Programe Software Fiskale IVAPOS dhe RestoBar+.

 

Programi IVAPOS eshte i program i dedikuar per dyqane/markete/pika shumice/tabakino/librari/kiosk pra praktikisht cdo lloj biznesi qe leshon nga 1 fature ne muaj deri ne 1000 fatura ne ore madje edhe kur nuk ka internet ne menyren me te thjeshte te mundeshme. IVAPOS leshon dhe fiskalizon te gjitha llojet e faturave si me para ne dore – CASH – ashtu dhe pa para ne dore – me banke dhe eFature.

 

Programi RestoBar+ eshte i ideuar enkas per te thjeshtuar punen per cdo lloj Bar/Kafe/Restorant/Club/Restort/Hotel/SPA dhe te tjera te ngjashme qe kane ne pune 1 kamarier por mund te kene dhe 200 kamariere ne nje turn qe sherbejne ne nje pike shitje (psh bari) por edhe ne 20 pika shitje (psh, kafeteria/pizeria/restorant/pishina) ne te njejten kohe. RestoBar+ leshon dhe eFatura per rastet e banketeve dhe eventeve qe organizohen nga keto biznese HORECA

 

Ideja pas programeve fiskale IVAPOS dhe RESTOBAR+ është të përfshijnë në funskionet e tyre çdo natyrë biznesi në tregun Shqiptar duke e bërë fiskalizimin e tyre akoma më të lehtë. Funksionalitetet dhe ndërfaqja miqësore mundësojnë programet IVAPOS dhe RESTOBAR+ të jenë lehtësisht të përdorshme nga çdo person dhe çdo biznes.

 

Për lehtësi dhe referencë gjatë punës tuaj të përditshme, ju sugjerojmë të na kontaktoni në mënyrë që të merrni demon e Programeve Fiskale IVAPOS dhe RESTOBAR+ si dhe të lini komentin tuaj për çdo çështje që hasni gjatë punës tuaj me programet tona.

Ju mirepresim!